خدا یا در لحظه نبودنم غافل از من نبوده ای
و من در لحظه لحظه بودنم به یادت نبوده ام

کمک به داعش بازگشت به مقالات عمومی
ثبت شده در تاریخ 30-بهمن-1394 -- تعداد بازدید : 1501 بار


آیا شما تمایلی برای کمک به گروه تروریستی و جنایتکار داعش دارید؟ شما می توانید به راحتی و با کمترین زحمت برای اهداف شوم و غیر انسانی این گروه تلاش کرده و قدمی موثر در انتشار افکار آنها بردارید .

تعجب نکنید ، اصلا چرا باید تعجب کرد ، مگر کمک کردن به این گروه و افکار و اعتقادات آنها اشکالی دارد ؟

اصلا به نظر شما کمک کردن به گروه صهیونیستی به چه طرقی تحقیق می یابد ؟

آیا کمک کردن به این گروه ملعون فقط به صورت حمایت سیاسی و نظامی و ... باشد ؟

اصلا تا به حال دقت کرده اید ، اگر رژیم کودک کش صهیونیست و حکومت آل سعود و سردمداران ترکیه و در راس همه آنها دولت مستکبر آمریکا توسط حمایتهای مالی و نظامی خود  اقدام به راه اندازی این گروه نموده اند ، آیا به راستی این کمک ها برای راه اندازی چنین گروهکی با چنین باورهایی کافیست ، آیا در اختیار قرار دادن اسلحه به هر دسته و گروهی چنین نتایجی را در بر خواهد داشت ، با کمی دقت در خواهید یافت ، که این دولتها به واسطه رشد دادن تفکری باطل در ذهن و دل افراد توانسته اند اینگونه اقداماتی را انجام دهند .

به راستی چگونه می شود که یک انسان با کشتن کودکان و زنان بیگناه و به اسارت گرفتن نوامیس مردم به تعالی و رشد جامعه انسانی و تحقق اهداف قرآنی فکر کند .

با توجه به آنچه  همگی شاهد آن هستیم ، رخ دادن چنین امری محال نیست ، فقط انسانهایی را نیاز دارد ، که اول از افکار واقعی تهی شده و سپس با دقت و با استفاده از غفلت و جهل آنها ، افکاری را به آنها تزریق کنیم و این افکار را در وجود آنها تبدیل به باور کنیم ، تا نتیجه ی آن بشود آنچه می بینید ، که پسران نوجوان به عنوان جلاد در داعش خدمت کنند و افراد در سنین و جنسیتها و ملیتهای مختلف  با تمام علاقه و اراده  دست به عملیاتهای انتهاری بزنند .

شاید بگویید که ما چه کار به این افکار پوچ و مسخره داریم ، اصلا امکان ندارد که ما هرگز آلوده به چنین افکاری بشویم ، اما باید بگویم سخت در اشتباه هستید ، اگر اینگونه فکر می کنید باید بگویم شاید شرایط را خوب درک نکرده اید .

این یک جنگ تمام عیار است که  با عنایت حضرت ولی عصر (عج) و با درایت رهبری در حال حاضر این جنگ خارج از مرزهای کشور ما در جریان است ، اگر خوب دقت کنید یکی از اصلی ترین اهداف مدیران این جنگ ویران کردن کشور های اسلامی و تفکیک آنها به چند کشور کوچکتر است ، تا برای همیشه از دست آنها راحت شده و هر کدام از این کشور های جدید تا ابد در فقر و نکبت بماند .

بدیهی است که راه اندازی چنین جنگی به صورت مستقیم توسط این دولتها هم پیامدهای بین المللی برای آنها خواهد داشت و هم با مقاومت همه جانبه از سوی مردم آن کشورهای روبرو خواهد شد ، لذا با تشکیل گروهکهای انحرافی و با افکاری باطل و البته  با شعارهایی به ظاهر موجه اهداف خود را محقق می کنند ، تا اولا به سادگی و به دست مردم خود این کشور ها ، سرزمینشان به ویرانه تبدیل شود وثانیا با ایجاد نمایی زشت از اسلام بتوانند با رشد روز افزون اسلام و اسلام پذیری در دنیا مقابله کنند .

البته  خداوند سبحان در قران می فرماید : 

يُريدُونَ أَنْ يُطْفِؤُا نُورَ اللَّهِ بِأَفْواهِهِمْ وَ يَأْبَي اللَّهُ إِلاَّ أَنْ يُتِمَّ نُورَهُ وَ لَوْ کَرِهَ الْکافِرُونَ32هُوَ الَّذي أَرْسَلَ رَسُولَهُ بِالْهُدي‏ وَ دينِ الْحَقِّ لِيُظْهِرَهُ عَلَي الدِّينِ کُلِّهِ وَ لَوْ کَرِهَ الْمُشْرِکُونَ33 


آنها می خواهند نور خدا را ( دین و کتاب او را ) به سخنانشان خاموش نمایند در حالی که خداوند نمی خواهد جز آنکه نور خود را ( و لو به گذشت زمان و تکامل عقول و آمدن مصلح کل ) کامل نماید هر چند کافران خوش ندارند.

33) اوست که رسول خود را با ( وسایل ) هدایت و دین حق و درست فرستاد تا آن را بر هر دینی پیروز گرداند هر چند مشرکان خوش ندارند.البته همه ما موظف هستیم که با دقت ، شرایط جهان به خصوص کشور های همسایه را رصد کنیم ، اما مسئله مهمی که به صورت جدی تهدید کننده است ، نفوذ افکار تکفیری در میان مردم است ، البته ساده اندیشی است  که فکر کنیم ، حامیان آنها به صورت مستقیم شروع به تبلیغ این افکار می کنند ، بدیهی است که آنها ابتدا باید باورها و اعتقادات ما را مورد حمله قرار داده و سست نمایند ، سپس بسیار دقیق و مخفیانه شروع به تبلیغ افکار خود خواهند کرد ، البته واضح است که برای دشمن هر یک از دو هدف که محقق شود به منزله پیروزی خواهد بود ، یعنی اگر در مرحله اول فقط بتوانند اعتقادات شما را تخریب کنند برای آنها به منزله پیروزی خواهد بود ، حال اگر بتوانند ، افکار خود را نیز به شما القا کنند به تمام هدف خود دست یافته اند .

در این راستا ، کانالهای مختلفی در تلگرام  راه اندازی شده اند ، که به ظاهر طرفدار هیچ دینی نیستند و در حقیقت هیچ دینی را قبول ندارند  و در رزومه خود نیز به وضوح آنرا بیان کرده اند ، اما در مطالب خود فقط اسلام را مورد نقد قرار می دهند و جالب تر اینکه فقط مذهب  شیعه را مورد حمله قرار می دهند ، کاملا بی طرفی مشخص است !!!

در این کانالها ، مطالب مختلفی ارائه می شود ، علمی ، مذهبی و .. خلاصه از هر دری که بتوانند به اسلام و اعتقادات شیعه حمله می کنند ، البته با دقت تمام ، مثلا ابتدا مطلبی را به صورت کاملا علمی  و تخصصی بیان می کنند ، بعد می گویند ؛ اما حرف اسلام چنین است ، و یک مطلب بی ربط و خارج از قواعد علمی را به عنوان حرف دین ارائه می دهند .

یا اینکه چند حدیث را به صورت ناقص و نا تمام از کتب روایی نقل می کنند بدون آنکه شرح واقعی حدیث یا قرینه هایی که برای آنها در احادیث دیگر وجود دارد را بیان کنند و در نهایت خودشان یک نتیجه ای  که سرتاسر مغالطه و بی اساس است را گرفته  و جالب تر از همه اینکه نتیجه ای را که خود آنها گرفته اند به اسلام مستند می کنند .

و مطلبی که باید از سوی مسئولین پی گیری  شود اینکه ، در این کانالها کتابهایی معرفی می شود ، که مروج باورها و اعتقادات باطل آنها  است ،  و جای این سوال خواهد بود که چگونه این کتابها در کشور ما چاپ و توزیع می شود ، پس نظارت وزارت ارشاد کجاست ؟

از قدیم گفته اند : خود گویی و خود خندی ، عجب ...    در فضای کانال که جایی برای طرف مقابل نیست تا دفاع کند ، اینگونه مطلب گذاشتن آیا واقعا نقد است .

متاسفانه این کانالها مخاطبین قابل توجهی هم دارند و از آن هم بدتر این که ، اعضای این کانالها یا عمدا و یا از روی تفریح مطالب این کانالها را به دوستان خود ارسال می کنند و آنها نیز به دیگران ، با کمال تعجب مشاهده خواهید کرد که هر کدام از پستهای این کروه ها شاید تا بیش از 500 هزار بیننده داشته است ، در حالیکه اعضای آنها بسیار کمتر از این تعداد هستند .

وقتی از منتشر کنندگان این پستها که بعضا افرادی مذهبی هم هستند سوال می شود که چگونه شما مطالب مربوط به یک کانال ضد دین را منتشر می کنید ، می گویند ما که قصد تبلیغ برای آنها را نداریم ، اصلا دقت نکردیم که این مطلبی که ارسال کردیم لینک کجا را دارد ، مطلبی بود و ما هم به دیگران ارسال کردیم .

می ببینید ، چقدر ساده می شود ، جزء سربازان داعش بود ، چقدر ساده می شود در اهداف شوم و پلید این گروه شریک شد ، شما چه میدانید یک فیلم به ظاهر ساده به دست چه کسانی می رسد ، اگر یک جوان که اعتقادات مذهبی ضعیفی دارد ، یا اطلاعات کافی از دین ندارد ، با چنین افکاری مواجه شود ، آیا به دنبال حقیقت خواهد بود  ؟؟  و شبهات به وجود آمده را از بین خواهد برد یا آنکه آشنایی باچنین  کانالهایی می تواند مقدمه ای برای از بین رفتن اعتقادات این جوان باشد .

باید بسیار هوشیار بود ، وضعیت خطر ناکی است ، نمی خواهم نگرانتان کنم ، اما باید نگران بود ، قبل از اینکه خیابان های کشور ما مانند خیابان های سوریه ، عراق ، لیبی ، نیجریه ، افغانستان و... شاهد جنگهای خیابانی و کشته ها و یرانی ها باشد .

اگر جوانان دلاوراین سرزمین  از تمامی  لذتهای این دنیا گذشته  و حتی فرزندان کوچک خود را رها کرده و این احساس خطر را با تمام وجود لمس کرده ،  برای دفاع به کشورهای سوریه و عراق می روند و خون پاک خود را فدای دین اسلام و کشورشان می کنند  ، حداقل کاری که ما می توانیم انجام دهیم چیست ؟

آیا این پاسداری از خون شیهدان است که نسبت به دشمن و نفوذ او بی تفاوت باشیم و به سادگی به نفوذ او بنگریم و حتی خودمان عاملی برای تبلیغ او باشیم ؟

آیا عقل سلیم به یاری رساندن به دشمن و نادیده گرفتن شرایط سخت و پیچیده روز حکم می کند ؟

آیا جدا این حرفها و این حقایق تلخ فقط یک باور افراطی است یا حقیقتی به روشنی آفتاب که متاسفانه از شدت نورش چشمانمان را به گونه ای بسته ایم که به ندیدن عادت کرده ایم ؟

 

 

 

بخش نظرات
روزشمار فاطمیه
روزشمار غدیر
روزشمار محرم عاشورا