خدا یا در لحظه نبودنم غافل از من نبوده ای
و من در لحظه لحظه بودنم به یادت نبوده ام

مقالات عمومی

جشن نوروز

ای کاش ، می شد هفت حساب به نیت هفت سین افتتاح می شد و مردم وجه هر کدام از هفت سین خود را به آن حساب واریز می کردند ، بعد در صدا و سیما شاهد بودیم که مثلا حساب سبزه ، فلان بی خانمان را سامان داد ، یا فلان کودک که به دلیل فقر نمی توانست عضو پیوندی تهیه کند ، راهی اطاق عمل شد .

رهبر ؟!

وقتی نتانیاهو میگوید هر جا که سر می چرخانم خمینی و خامنه ای را میبینم

کمک به داعش

آیا شما تمایلی برای کمک به گروه تروریستی و جنایتکار داعش دارید؟ شما می توانید به راحتی و با کمترین زحمت برای اهداف شوم و غیر انسانی این گروه تلاش کرده و قدمی موثر در انتشار افکار آنها بردارید . تعجب نکنید ، اصلا چرا باید تعجب کرد ، مگر کمک کردن به این گروه و افکار و اعتقادات آنها اشکالی دارد ؟ اصلا به نظر شما کمک کردن به این گروه صهیونیستی به چه طرقی تحقیق می یابد ؟

خاله خرس هایی که نام "خلیج فارس" را به رای می گذارند

گوگل نه تنها هیچ نظرسنجی برای نامگذاری خلیج فارس انجام نداده، بلکه اصولا حق چنین خبطی را نیز ندارد. لطفا بخاطر نام خلیج فارس هم که شده، وارد این سایت نشوید.

کرسی آزاد اندیش

منطق را که می گویم به خاطر این است که دیگر از امروز مغالطه نکنیم. دیگر استدلال های غلط را به خورد خودمان ندهیم. یادمان باشد که ما در قبال عقلانیت مان مسئولیم.

دلت پاک باشه

امروزه یکی از راهبردهای دشمن برای لگد مال کردن دین و ایمان جوانان استفاده از ابزار هنر و قلم زنی است. بسیار زیبا و هنرمندانه حقایق رو کتمان می کنند و برخی هم ناآگاهانه همون جملات و گفته ها رو منتشر میکنند. یکی از اون یادداشت ها رو امروز براتون مینویسم.

بازخوانی واژه های عاشورایی

گاهی اوقات گذر زمان چه زیباست. اما گاهی گذر زمان چنان بلایی بر سرمان می آورد که داشته ها و حتی اعتقاداتمان را فراموش می کنیم!!! هیئت عزای حسین (علیه السلام) می گیریم اما یادمان می رود که چرا عزاداری می کنیم؟! امام حسین (علیه السلام) را شهید می خوانیم، اما یادمان می رود که شهادت به چه معناست؟!

نامه رهبر انقلاب به جوانان اروپا و آمریکای شمالی

حوادث اخیر در فرانسه و وقایع مشابه در برخی دیگر از کشورهای غربی مرا متقاعد کرد که درباره‌ی آنها مستقیماً با شما سخن بگویم. من شما جوانان را مخاطب خود قرار میدهم؛ نه به این علّت که پدران و مادران شما را ندیده می‌انگارم، بلکه به این سبب که آینده‌ی ملّت و سرزمینتان را در دستان شما میبینم و نیز حسّ حقیقت‌جویی را در قلبهای شما زنده‌تر و هوشیارتر می‌یابم.

بيست و هفتم صفر سال 93 كرج

امام حسن (ع) در سن چهل و هفت سال و پنج شش ماه ، دیده از جهان فرو بسته اند از این ایام هفت سال و شش ماه با پیامبر (ص) زندگی کرده اند و سی سال ما بقی را در جوار علی (ع) زندگی کرده اند و ماجرای غصب خلافت علی (ع) و خانه نشینی ایشان و ماجرای فاطمه (س) و جنگهای علی (ع) خلافت ابابکر و عمر و عثمان و دوره خلافت علی (ع) را دیده اند حتی در تاریخ نوشته اند

1   2   3  
روزشمار فاطمیه
روزشمار غدیر
روزشمار محرم عاشورا