خدا یا در لحظه نبودنم غافل از من نبوده ای
و من در لحظه لحظه بودنم به یادت نبوده ام

سایت های قرآنی

طرح ملی حفظ قرآن کریم

حفظ قرآن به عنوان موثر ترین راه بهره مندی و انس با کلام وحی زمینه ساز فهم و تدبر و عمل به دستورات این کتاب آسمانی است. در سال های اخیر فعالیت های ارزشمندی در زمینه حفظ و تدبر در قرآن انجام گرفته و حفظ قرآن جایگاه ویژه ای یافته است، که در این بین تاکیدات و راهنمایی معلم بزرگ قرآن کشور، مقام معظم رهبری(مد ظله) تاثیر بسزایی داشته است. من جمله اشاره ایشان به تربیت 10 میلیون حافظ قرآن سبب شد تا با تشکیل ستاد راهبری طرح ملی حفظ قرآن کریم،

وب سایت جامع قرآنی ایکا

وب سایت ایکا متعلق به مرکز فعالیت های قرآنی جوانان کشور می باشد. این سایت با هدف اطلاع رسانی و ارائه خدمات الکترونیکی قرآنی به علاقه مندان قرآن کریم به ویژه جوانان، در رمضان المبارک 1431 مصادف با مرداد ماه 1389 و پس از حدود یک سال فعالیت آزمایشی راه اندازی شده است.

موسسه قرآنی احسن الحدیث

مؤسسه قرآنی احسن الحدیث در تاریخ جمعه هجدهم فروردین 1385 فعالیت خود را با کلاس قرآن استاد سید محسن موسوی بلده آغاز نمود. سپس کلاسهای قرآن واحد خواهران و واحد برادران تشکیل گردید.

ام الکتاب

بزرگترین مرجع قرآنی جهان اسلام

معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد ارسلامی

بي شك براي تحقق فرهنگ اصيل قرآني و به عبارتي تجسم عيني جامعه قرآني، اولين گام آشنايي عموم جامعه با ظاهر قرآن كريم و مؤانست با اين كلام عزيز الهي است. در همين راستا اداره آموزش مركز با طراحي دوره هاي مختلف آموزش قرآن كريم در سطوح مختلف تلاش كرده است اين مهم محقق شود.

موسسه فرهنگی قرآنی ثامن الائمه

موسسه فرهنگی قرآنی ثامن الائمه

پایگاه قرآنی و آموزشی شفا

پایگاه قرآنی و آموزشی شفا

درس هایی از قرآن

((مركز فرهنگي درسهايي از قرآن ))، با هدف تنظيم و نشر آثار قلمي ، صوتي و تصويري حجّت الاسلام و المسلمين محسن قرائتي ، در سال 1375 تاسيس گرديد.

مرکز فرهنگ و معارف قرآن

پژوهش در معارف و علوم قرآن كريم، با توجه به جايگاه رفيع آن در فهم اهداف و اصول اسلام، تلاش‌هاي گسترده و مستمري مي‌طلبد. آگاهي از دستورات و تعاليم نوراني و انسان‌ساز قرآن مجيد و دستيابي به موضوعات مطرح شده در آن، از اهداف بلند و اساسي دانشمندان و فرزانگان بوده و در اين ميان، مسئوليت حوزه‌هاي علميه در زنده نگهداشتن قرآن بسيار سنگين‌تر است.

شهر مجازی قرآن

«شهر مجازی قرآن کریم» وابسته به دانشگاه مجازی المصطفی (ص) به عنوان پایگاهی قرآنی درصدد است با استفاده از تمام ظرفیت ­ها ، به ­ویژه توانمندی­ های فراوان جامعةالمصطفی (ص) العالمیه (ستاد و صف)، اعم از اساتید،

1   2   3  
روزشمار فاطمیه
روزشمار غدیر
روزشمار محرم عاشورا